Kullanım ve Gizlilik Şartları

Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları Kanal Elazığ adına saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz. Her türlü içeriğin kaynak gösterilmeden kopyalanması kesinlikle yasaktır.

1- Sitemizi kullanımınızdan önce lütfen bu uyarıları dikkatle okuyunuz. Bu sitenin yönetimi, işletilmesi Mustafa KAYNAK ve Burhan GÖKSEL’e aittir. Bu web sitesine https://www.kanalelazig.net ve http://www.kanalelazig.tv web adreslerinden ulaşılmaktadır. Sayfalarımıza erişim sağladığınızda bu şartlara uymayı kabul etmiş sayılırsınız.

2- Bu haber portalında içerikler olduğu gibi kullanımınıza sunulmaktadır. Haber portalımıza giriş yapmak ve kullanmakla sitenin içeriğinden kaynaklı olabilecek riskleri kabul etmiş olursunuz.

3- Site yönetimi, içerik ya da üçüncü şahısların içeriklerimizi kullanımları sonucunda oluşabilecek olumsuz sonuçlardan sorumlu değildir.

4- Yorum kısımlarında genel ahlaka aykırı olmamak şartıyla kullanıcılarımız yorumlar yazabilmektedir.

5- Kanal Elazığ bağımsız bir haber portalı olup, her türlü siyasi, kültürel, ekonomik oluşuma eşit mesafededir.

6- Haber portalımızda yer alan bilgiler sadece kişileri bilgilendirmek amaçlı sunulmaktadır. Haber metinleri içerisinde yer alan bilgilerin kullanılması sonucunda oluşabilecek olumsuz durumlardan portalımız sorumlu tutulamaz. Sunulan bilgilerin tavsiye niteliği yoktur.

7- Portalımızda yazıları yayımlanan değerli köşe yazarlarımızın fikirleri kendilerini bağlar ve Kanal Elazığ bu noktada fikri bir mülkiyet hakkına ya da yaptırıma sahip değildir. Köşe yazılarındaki içerikten Kanal Elazığ sorumlu tutulamaz.