TAHAM’da Veteriner Hekimlere Eğitim Verildi!

  • Haberin Tarihi: 17 Mayıs 2018
  • Bu haber 8775 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
TAHAM’da Veteriner Hekimlere Eğitim Verildi!

Fırat Üniversitesi Çiftçi Eğitim Merkezinde “Nekropsi Uygulamaları Ve Marazi Madde Gönderilmesi” Konulu Sertifika Töreni Düzenlendi…

Fırat Üniversitesi Tarım ve Hayvancılık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü DAP Çiftçi Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen “Nekropsi Uygulamaları ve Marazi Madde Gönderilmesi” eğitimine katılan 110 Veteriner Hekime sertifikaları verildi.

Fırat Üniversitesi Çiftçi Eğitim Merkezi Konferans Salonunda yapılan sertifika törenine, TAHAM Müdürü Prof. Dr. Necmi Özdemir, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sadık Yılmaz, Veteriner Fakültesi Öğretim üyeleri ile kursiyerler katıldı.

Fırat Üniversitesi TAHAM Müdürü Prof. Dr. Necmi Özdemir, 2018 yılı içerisinde TAHAM olarak 7 konuda sertifika programı düzenlediklerini belirterek, bu eğitimleri Fırat Üniversitesi olarak DAP’ın finansörlüğünde gerçekleştirdiklerini söyledi.

Nekropsi Uygulamaları ve Marazi Madde Gönderilmesi konusunun Veteriner Hekimler için önemli bir konu olduğunu belirten Prof. Dr. Özdemir, Veteriner Fakültesi Öğretim üyeleri Prof. Dr. Hatice Eröksüz ile Prof. Dr. Yaseri Eröksüz tarafından eğitim programı verildiğini söyledi.

Konuşmaların ardından eğitim programına katılan Veteriner Hekimlere sertifikaları verildi.
IMG_2994

IMG_3025

IMG_3091

Bir Yorum Yazın