Gazetecilerin Mutlu Günü

  • Haberin Tarihi: 11 Ocak 2018
  • Bu haber 660 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Gazetecilerin Mutlu Günü

Gazetecilerin Mutlu Günü

Elazığ Belediyesi tarafından dört yıldan beri geleneksel hale getirilen 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü programı, il protokolü, yerel ve ulusal medya mensupları ve temsilcilerini bir araya getirdi.
Kültür Park Mamürat’ül Aziz Salonu’nda gerçekleşen programa Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül, Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Topal, Elazığ Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Mustafa Doğan, yerel ve ulusal medya temsilcileri ile basın çalışanları katıldı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak programın ilk konuşmasını yapan Elazığ Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Mustafa Doğan, basın mensuplarının son derece zorlu ve önemli bir görev ifa ettiklerini belirterek düzenlenen program dolayısıyla Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür etti.

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Topal ise gazeteciliğin çok kutsal bir görev olduğunu belirterek, ülkemizin tarafsız, cesur ve yandaş olmayan gazeteciler ile birlikte daha iyi noktalara taşınacağını kaydetti.

BAŞKAN YANILMAZ: “ORTAK GAYEMİZ ELAZIĞ”

Elazığ Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve ilimizde görev yapan bütün basın çalışanlarının bir arada olduğu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü programında konuşan Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, ortak gayelerinin Elâzığ’ı daha iyi noktalara taşımak ve tanıtmak olduğunu söyledi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın