Şehit Polis Fethi Sekin Mesire Alanı Açılıyor!

  • Haberin Tarihi: 10 Temmuz 2017
  • Bu haber 8381 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Şehit Polis Fethi Sekin Mesire Alanı Açılıyor!

Elazığ Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve şehrimizin özüne yakışır bir şekilde inşa edilen Şehit Polis Fethi Sekin Mesire Alanı, 12 Temmuz Çarşamba günü açılıyor.

TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

Temiz havanın yeşille bütünleştiği ve 159.840 metrekare alan üzerine inşa edilen şehrimizin yeni yaşam alanı Şehit Polis Fethi Sekin Mesire alanı, 12 Temmuz Çarşamba günü saat 18.00’da düzenlenecek ihtişamlı açılış töreniyle halkımızın hizmetine sunulacak. Mehteran konseri, yiyecek-içecek ikramları, çocuklara yönelik çeşitli sürprizler ve gösterilerin yer alacağı açılış programının ardından Elazığ, şehir insanının nefes alacağı yepyeni bir piknik ve dinlenme alanına kavuşmuş olacak. 7’den 70’e her kesimden insanımıza hitap edecek mesire alanının açılışına tüm halkımız davetli.

ESAT KABAKLI KONSERİ

Milli duygularımıza tercüman olan türküleriyle açılışa renk katacak sanatçımız Esat Kabaklı, kahraman şehidimiz Polis Fethi Sekin’in isminin yaşatılacağı mesire alanında, açılışa özel sahne alacak.

ALANA ULAŞIM ÜCRETSİZ
12 Temmuz Çarşamba günü saat 18.00’da gerçekleştirilecek açılış törenine, Elâzığ belediyesine ait toplu taşıma araçlarıyla saat 16.00’dan itibaren açılış alanına bütün mahallelerimizden ücretsiz gidiş-dönüş ulaşım hizmeti sağlanacak.

YENİ YAŞAM ALANINDA HER ŞEY MEVCUT
Şehrin stresinden ve karmaşasından bunalan vatandaşların aileleriyle, çocuklarıyla ve il dışından gelen misafirleriyle birlikte kaliteli vakit geçirebileceği yeni sosyal mekânı Şehit Polis Fethi Sekin Mesire asslanında, insanların günlük yaşamını kolaylaştıracak ve kaliteli hizmet sağlayacak her şey mevcut. 159.840 m2’lik alan üzerine inşa edilen mesire alanında, 300 adet oturma ünitesi, 60 adet barbekü, kır lokantası, kır kahvesi, spor sahası, 18 adet fitness alanı, 41 adet çocuk oyun alanı, 5 ayrı noktada bay-bayan mescitleri, 6 adet biyofilitre sistemine sahip gölet, çeşmeler, 1621 metre uzunluğundaki bisiklet yolu, 1800 metre uzunluğunda yürüyüş ve koşu yolu ile 2 adet otopark ve bisiklet parkı yer alıyor.

fethi sekin mesire haber caps

Anahtar Kelime: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Yorum Yazın