Burası Gençlerin Gözde Mekânı Olacak!

  • Haberin Tarihi: 10 Temmuz 2017
  • Bu haber 8718 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Burası Gençlerin Gözde Mekânı Olacak!

Burası Gençlerin Gözde Mekânı Olacak!

Elazığ Belediyesi tarafından 5 Ağustos 2016 tarihinde temeli atılan ve şehrin spor tesisi ihtiyacını önemli oranda karşılayacak 1000 kişi kapasiteli 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonu çalışmalarında sona gelindi.
Doğukent ve Ulukent Mahalleleri başta olmak üzere şehre önemli bir prestij yaratacak ve bölgeye her anlamda canlılık kazandıracak spor salonu gençlerin ve sporcuların yeni gözde mekanı olacak.

DIŞ CEPHE BİTTİ
Birçok müsabakaya ev sahipliği yapmanın yanında konferans, söyleşi, konser gibi çeşitli sosyal etkinlikler içinde kullanılarak şehre sportif faaliyetlerin yapıldığı önemli bir misyon yükleyecek 15 Temmuz Şehitleri Spor Salonunda, dış cephe çalışmalarının tamamlanmasının ardından, çevre düzenleme ve peyzaj çalışmaları da hızla ilerliyor.

FARKLI SPOR DALLARININ YAPILMASINA İMKÂN SAĞLAYACAK
Gençlerin ve çocukların daha verimli zaman geçirebilmesi ve daha kaliteli bir mekânda spor yapabilmesi için hayata geçirilen spor salonu bünyesindeki voleybol, basketbol, hentbol sahası ve fuaye alanları ile de gençlere bir çok spor dalında faaliyetler gerçekleştirmelerine imkan sunacak.

DJI_0030_1584x1050

3W5A6197_1575x1050

Anahtar Kelime: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Yorum Yazın