Litvanya’dan Fırat Üniversitesi’ne Ziyaret!

  • Haberin Tarihi: 7 Temmuz 2017
  • Bu haber 603 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Litvanya’dan Fırat Üniversitesi’ne Ziyaret!

Litvanya  ““Klaipeda State University Of Applied Sciences” Den Fırat Üniversitesi’ne Ziyaret…

Litvanya  ““Klaipeda State University Of Applied Sciences” Den Fırat Üniversitesi’ne Ziyaret…

 

Fırat Üniversitesi Erasmus+ kapsamındaki partner üniversitelerinden; Litvanya’nın “Klaipeda State University of Applied Sciences”  Dış İlişkiler Birim Koordinatörü Almeda Sinusalte; Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı makamında ziyaret etti.

İki Üniversite arasında Erasmus+ kapsamında  öğrenci ve personel değişimi ile ilgili gerekli çalışmaların artırılması yönünde Fırat Üniversitesi Dış İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Sedat Sünter ile birlikte Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı ziyaret eden Litvanya’nın “Klaipeda State University of Applied Sciences”  Dış İlişkiler Birim Koordinatörü Almeda Sinusalte; Fırat Üniversitesi ile her alanda ikili ilişkilerini ileri seviyelere çıkarmak noktasında bu ziyareti gerçekleştirdiğini belirtti.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ise, ziyaretten dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek, Klaipeda State University of Applied Sciences”  Dış İlişkiler Birim Koordinatörü Almeda Sinusalte ziyareti dolayısıyla hediye takdim etti.

Klaipeda State University of Applied Sciences” Dış İlişkiler Birim Koordinatörü Almeda Sinusalte’ya Fırat Üniversitesi Dış İlişkiler Birim Koordinatörü Prof. Dr. Sedat Sünter ve Erasmus+ Ofisi Ekibi tarafından; Fırat Üniversitesinin eğitim ve sosyal yaşamı, Fakülteleri ve bölümleri ile Elazığ’ın sosyal yaşamı, tarihi ve kültürel yerleri tanıtıldı.

 

Bir Yorum Yazın