İlçe BİMER Personellerine Eğitim Semineri Verildi

  • Haberin Tarihi: 27 Ekim 2016
  • Bu haber 949 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
İlçe BİMER Personellerine Eğitim Semineri Verildi

İlçe BİMER Personellerine Eğitim Semineri Verildi

Elazığ Valiliği tarafından İlçelerdeki BİMER’den sorumlu personellere eğitim semineri verildi.

İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Özcan Yalçın ve BİMER koordinatörü Mine Esenel’in katılımıyla İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinde gerçekleştirilen seminere 10 İlçenin BİMER’den sorumlu kurum amirleri ile kullanıcıları katıldı.

Yenilenen BİMER sisteminin doğru, etkin ve eksiksiz şekilde kullanımının sağlanması ve Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) sistemi üzerinden yapılan başvuruların ilgili mevzuatlar doğrultusunda işleme alınması, yasal süresi içerisinde cevaplandırılması ve ilgilisine cevap verilmesi konusunda BİMER personelleri bilgilendirildi.

Katılımın yoğun olduğu eğitim seminerinde 4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunun ve 3071 Sayılı Dilekçe Hakkı Kanununa istinaden yapılacak iş ve işlemler anlatıldı.

Seminer karşılıklı görüş ve önerilerin değerlendirilmesiyle sona erdi.

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

Bir Yorum Yazın