Ticaret Borsası Başkanın’dan Rektör Demirdağ’a Hayırlı Olsun Ziyareti!

  • Haberin Tarihi: 1 Eylül 2016
  • Bu haber 569 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ticaret Borsası Başkanın’dan Rektör Demirdağ’a Hayırlı Olsun Ziyareti!

Ticaret Borsası Başkanı Dumandağ’dan Rektör Prof. Dr. Demirdağ’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ile Başkan Vekili Mustafa Uymaz, Fırat Üniversitesi Rektörlüğüne yeniden atanan Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ın 4 yıllık süreçte Üniversiteye çok şey kattığını belirten Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, “Rektörümüzün daha öncede duruşunu ve icraatlarını biliyoruz. 4 yıl içerisinde gerçekten Üniversitenin Sanayici ve Ticaret Borsası ile olan İşbirliğinin yanında Elazığ’ı yakından ilgilendiren projelerde hep birlikte ortak kararlar almışız. Rektörümüzü Fırat Üniversitesine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kutluyorum. Elazığ’a çok şeyler kazandırmıştır. Sayın Rektörümüzün çok işler yapacağına olan inancımız tamdır. Üniversiteye ve Elazığ’a yapılacak olan hizmetlerde bizimde Borsa olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız” dedi.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ise, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’a ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ettiğini belirterek, “ Sayın Dumandağ, bundan önceki dönemde de her konuda yaptığımız istişarelerde her zaman bizlere yol gösterici olmuştur. Bu dönemde de inşallah hem üniversitemiz, ilimiz ve ülkemiz için yapılacak olan işler konusunda güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın