Elazığ’ın Cadde ve Sokaklarında Çalışmalar Hız Kesmiyor!

  • Haberin Tarihi: 23 Ağustos 2016
  • Bu haber 634 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Elazığ’ın Cadde ve Sokaklarında Çalışmalar Hız Kesmiyor!

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol-kaldırım bakım onarım ve yenileme çalışmalarını şehrin dört bir yanında hız kesmeden sürdürüyor

Fen İşleri Müdürlüğü’nün şehrin genelinde kaliteli sürüş ve konforlu yollar amacı doğrultusunda gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında, Ataşehir Mahallesi Ulubey Bulvarı’nda kaldırım yenileme çalışması başlatıldı. Başlatılan çalışmalarla kaldırımlar sağlam, dayanıklı ve üç boyutlu bir görsellik sunan renkli kaldırım taşlarıyla döşeniyor.
Öte yandan asfalt yenileme, bakım-onarım çalışmaları doğrultusunda ise Ataşehir Mahallesi Zeybekler Sokak’ta asfalt serim çalışması, Kuva-i Milliye Bulvarı’nda asfalt serim öncesi temel malzeme serim çalışmaları, Sürsürü Mahallesi Karahanlı Sokak’ta asfalt serim çalışması ile Sanayi Mahallesi Ali Rıza Septioğlu Bulvarı’nda da asfalt bakım-onarım çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, tahribata uğramış cadde ve sokaklarda kalite ve modernizasyonun sağlanması amacıyla, yol-kaldırım, bakım-onarım ve yenileme çalışmalarının tüm hızıyla sürdürüldüğü kaydedildi.

(elazig.bel.tr)

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın