Yıldızlar Otomotiv’den Büyük Duyarlılık!

  • Haberin Tarihi: 22 Ağustos 2016
  • Bu haber 1594 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Yıldızlar Otomotiv’den Büyük Duyarlılık!

Yıldızlar Otomotiv’den 18 Ağustos Perşembe günü Elazığ’da gerçekleşen patlama sonrası büyük duyarlılık!

18 Ağustos 2016 Perşembe günü Elazığ Emniyet Müdürlüğü yakınlarında patlama meydana gelmişti ve bu hain saldırıda, 3 güvenlik görevlisi şehit olmuştu ve 217 kişi de yaralanmıştı.

4 katlı Emniyet Müdürlüğü’nün hemen yanındaki otoparka giden yolda gerçekleştirilen patlamayla Emniyet Müdürlüğü binasının ön cephesi ve birçok araç büyük hasar gördü.

Elazığ’ın en önemli otomotiv firmalarından olan Yıldızlar Otomotiv bu saldırı sonrasında önemli bir duyarlılık örneği göstererek saldırıda zarar gören 10 aracın bakımını ücretsiz yapacağını açıkladı. Konu ile ilgili olarak görüşlerini aldığımız Yıldızlar Otomotiv Sahibi Halis Yıldız;

“Gönül isterdi ki hepsini yollayın yapalım diyeydim ama 100 aracı aynı anda onarmaya gücümüz yetmeyeceği için 18 Ağustosta ilimizde gerçekleştirilen elim olayda hasar gören 10 aracı firmam Yıldızlar Otomotiv’de devletimize katkı olsun diye işçilik ücreti almadan onarmayı kabul beyan ve taahhüt ederim.” şeklinde ifadelerde bulundu.

Kanal Elazığ olarak başta Halis Yıldız olmak üzere Yıldızlar Otomotiv ailesine göstermiş oldukları bu duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyoruz.

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın