Yanılmaz’dan Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’a ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

  • Haberin Tarihi: 22 Ağustos 2016
  • Bu haber 505 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Yanılmaz’dan Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’a ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

Başkan Yanılmaz’dan Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’a ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Fırat Üniversitesi Rektörlüğü görevine yeniden atanan Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ziyarette konuşan FÜ Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Elazığ Belediyesi ile birlikte güzel çalışmalara imza attıklarını ve yeni dönemde de aynı doğrultuda çalışmaların devam edeceğine inandığını belirterek, “Elazığ Belediyesi önemli paydaşlarımızdan birisidir. Geçmiş dönemde sürdürdüğümüz uyum içindeki çalışmalarımızla ciddi hizmetlere imza attık. Bu dönemde de yine işbirliği içinde çok güzel hizmetlere imza atmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Başkan Yanılmaz, yapılan rektörlük seçimlerinde en yüksek oyu alarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden rektörlük görevine atanan Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’a hayırlı olsun dileklerini ileterek, güzel hizmetlerinin devamını diledi.

Başkan Yanılmaz, “Biz yerel seçimlerin ardından göreve geldiğimiz andan itibaren Elazığ’ın gelişimi noktasında FÜ ile fiilen çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugüne kadar birçok proje geliştirdik ve bundan sonrada bu çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Rektörlüğümüzle birlikte yaptığımız çalışmalarda, kurum taassubu anlayışından öte şehrin gelişimini öne alan bir bir mantık doğrultusunda çalışıyoruz. Üniversitemizin bilgi, birikim ve tecrübesini biz şehir yapılanmasında kullanıyoruz ve kullanmaya devam edeceğiz. Bu yeni dönem, Elazığımız için daha hızlı ve güzel kararlar alarak, uygulamaya koyacağımız bir dönem olacaktır” dedi.

(elazig.bel.tr)

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın