Elazığ Belediyesi’nin O Projesi Şehre Yepyeni Bir Vizyon Kazandıracak!

  • Haberin Tarihi: 22 Ağustos 2016
  • Bu haber 2567 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Elazığ Belediyesi’nin O Projesi Şehre Yepyeni Bir Vizyon Kazandıracak!

Bosna Hersek Bulvarı’nda Asfalt Çalışmaları

Elazığ Belediyesi’nce hayata geçirilen Bosna Hersek Bulvarı Peyzaj ve Altgeçit Projesi doğrultusunda, çalışmalar büyük bir hızla ilerliyor.

Elazığ Belediyesi’nin vizyon projeleri arasında yer alan Bosna Hersek Bulvarı Peyzaj ve Altgeçit Projesi kapsamında sürdürülen çalışmalar doğrultusunda, altgeçit yapım çalışmaları devam ederken, bulvar üzerinde alt temel malzeme ve temel malzeme serimi yapılarak, binder tabakası serimi gerçekleştirildi. Kaldırım-tretuvar çalışmalarının yapılmasının ardından caddenin daha sağlıklı ve korunaklı olması için aşınma asfalt tabakası serimi gerçekleştirilecek. Asfalt ve kaldırım çalışmalarıyla son derece modern ve konforlu bir yol haline getirilecek olan bulvar, alt geçit ve peyzaj düzenlemeleriyle şehir merkezine yepyeni bir vizyon kazandıracak.

(elazig.bel.tr)

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın