Başkan Yanılmaz ve Ak Parti Milletvekili Açıkkapı’dan Esnafa Geçmiş Olsun Ziyareti

  • Haberin Tarihi: 22 Ağustos 2016
  • Bu haber 536 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Başkan Yanılmaz ve Ak Parti Milletvekili Açıkkapı’dan Esnafa Geçmiş Olsun Ziyareti

Başkan Yanılmaz ve Ak Parti Milletvekili Açıkkapı’dan Esnafa Geçmiş Olsun Ziyareti

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı ve Belediye Meclis üyeleriyle birlikte Emniyet Müdürlüğü’ne yönelik düzenlenen bombalı saldırıda ev ve işyerleri hasar gören vatandaşlara geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

Elazığ Emniyet Müdürlüğü’ne yönelik 18 Ağustos’ta bomba yüklü araçla yapılan terör saldırısında 3 polis memuru şehit olmuş, aralarında sivillerin de bulunduğu 217 kişi yaralanmıştı. Saldırının ardından yaraların sarılması için çalışmalar sürdürülürken, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı ve Belediye Meclis üyeleriyle birlikte saldırıda ev ve işyerleri maddi hasar gören vatandaşları ziyaret etti. Hasar gören noktalarda incelemelerde bulunan Yanılmaz ve Açıkkapı, geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Elazığ’ın 18 Ağustos’ta hain bir saldırıyla karşı karşıya kaldığını ifade eden Başkan Yanılmaz, “Elazığ’da huzuru bozmak isteyenler asla hedeflerine ulaşamayacaklar. Bu eylem korkaklığın ve alçaklığın göstergesidir. Ülkemizde huzurumuza, birliğimize, beraberliğimize kasteden bu hainler en ağır şekilde cezalarını çekeceklerdir. Ve hiç kimse, hiçbir güç bu ülkenin birlik, beraberlik ve kardeşliğini bozmaya muktedir olamayacaktır. Bu vesileyle bir kez daha şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

(elazig.bel.tr)

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın