Vali Zorluoğlu’ndan Rektör Demirdağ’a Hayırlı Olsun Ziyareti!

  • Haberin Tarihi: 17 Ağustos 2016
  • Bu haber 644 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Vali Zorluoğlu’ndan Rektör Demirdağ’a Hayırlı Olsun Ziyareti!

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu’ndan Rektör Prof. Dr. Demirdağ’a Hayırlı Olsun Ziyareti…

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu Fırat Üniversitesi Rektörlüğüne yeniden atanan Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette bir değerlendirme yapan Vali Murat Zorluoğlu, yeniden Fırat Üniversitesi Rektörlüğüne Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tercihleriyle atanan Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı tebrik ettiğini belirterek, Valilik ve Üniversitenin her işte güzel bir birliktelik ile çalıştığını söyledi.

Rektör Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ın geçmişte yaptığı işleri bu dönemde de artırarak devam edeceğine inandığını ifade eden Vali Zorluoğlu, Valilik olarak tüm imkânları ile Üniversitenin yanında olacaklarını belirtti.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ise, Vali Zorluoğlu’nun ziyaretinden büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, görev yaptıkları süre zarfından Vali Zorluoğlu’nun birçok konuda kendilerine mihmandarlık yaptığını söyledi.

Bu dönemde de Vali Murat Zorluoğlu ile çalışmaktan mutluluk duyacağını belirten Rektör Prof. Dr. Demirdağ, ziyaretinden ve desteklerinden dolayı Vali Zorluoğlu’na teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın