Sanayi Sitesinde Kapsamlı Temizlik

  • Haberin Tarihi: 15 Ağustos 2016
  • Bu haber 730 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Sanayi Sitesinde Kapsamlı Temizlik

Sanayi Sitesinde Kapsamlı Temizlik

Elazığ Belediyesi Temizlik Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Sanayi Sitesi ve çevresinde kapsamlı bir temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kent merkezindeki rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra mahallelerde de kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştiriyor. Yapılan kapsamlı temizlik çalışmaları doğrultusunda, Sanayi Sitesinin cadde ve sokakları kalabalık bir ekibin katılımıyla baştan sona temizlendi.

Sabahın erken saatlerinde başlatılan temizlik çalışmasıyla, bir yandan cadde ve sokaklar süpürme ve yıkama araçlarıyla temizlenirken, bir yandan da açık alanlar biriken çöp ve otlardan arındırıldı. Ekipler ayrıca Sanayi Sitesi Camii çevresinde de köşe bucak temizlik çalışması gerçekleştirerek, tam bir hijyen sağladı.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Temizlik Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin rutin temizlik çalışmalarına ek olarak mahallelerde belli periyotlarla kapsamlı temizlik çalışması gerçekleştirdiği belirtilerek, “Ekiplerimiz daha temiz bir Elazığ hedefi doğrultusunda çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir” denildi.

(elazig.bel.tr)

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın