Altı Şerit Olacak Bulvarda Çalışmalar Sürüyor! Yepyeni Yüzüyle Hizmete Sunulacak!

  • Haberin Tarihi: 10 Ağustos 2016
  • Bu haber 1275 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Altı Şerit Olacak Bulvarda Çalışmalar Sürüyor! Yepyeni Yüzüyle Hizmete Sunulacak!

Yol Ve Kaldırım Çalışmaları Hız Kesmiyor

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından şehrin dört bir yanında yol yenileme, bakım, onarım çalışmaları hız kesmeden sürüyor.

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Sanayi Mahallesi’nin ana arterleri arasında yer alan ve altı şerit olarak düzenlenen Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda kaldırım-tretuvar çalışmaları devam ediyor. Bulvar, kaldırım yenileme çalışmalarının ardından 2. kademe asfalt serimi ile sinyalizasyon ve aydınlatma çalışmaları sonrasında yepyeni yüzüyle hizmete sunulacak.

Öte yandan Ataşehir Mahallesi’nin muhtelif sokaklarında asfalt bakım, Sanayi Sitesi 26. Sokak ve Cumhuriyet Mahallesi Çay Sokak’ta da kaldırım bakım ve onarım çalışmalarını tamamlayan ekipler Ulukent Mahallesi Salih Sokak’ta ise asfalt yenileme çalışması gerçekleştirdi.

(elazig.bel.tr)

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın