Demokrasi Nöbetinde 21. Gün!

  • Haberin Tarihi: 5 Ağustos 2016
  • Bu haber 606 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Demokrasi Nöbetinde 21. Gün!

Demokrasi Nöbetinde 21. Gün!

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından Elazığ 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda başlatılan demokrasi nöbeti sürüyor.

Demokrasi nöbetinin 21. Gününde de meydanı dolduran Elazığlılar, milli iradelerine yönelik düzenlenen kalkışmaya tepkilerini gösteriyorlar. Vatandaşlarla birlikte demokrasi nöbetini sürdüren Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Milletvekili Ejder Açıkkapı ve AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze ile birlikte meydana kurulan dev ekrandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı televizyon programındaki röportajını izlediler. Yaşlısından gencine, kadınından erkeğine ve hatta kundaktaki minik yavruya kadar her kesimden Elazığlının tek ses tek yürek olduğu meydanda, tekbirler ve sloganlarla hain girişimi protesto ediliyor.

Sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden demokrasi nöbeti, her sabah olduğu gibi meydanda kılınan toplu sabah namazının ardından sona erdi.

Demokrasi nöbetinin ardından ev ve işyerlerine geçmeye hazırlanan Elazığlılar, Başkan Yanılmaz ile birlikte Elazığ Belediyesi’nce ikram edilen çorbalarını yudumlayarak, akşam yeniden buluşmak üzere meydandan ayrıldılar.

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın