Dünyaca Ünlü Meilland Gülleri İle Elazığ Dört Mevsim Rengarenk!

  • Haberin Tarihi: 4 Ağustos 2016
  • Bu haber 852 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Dünyaca Ünlü Meilland Gülleri İle Elazığ Dört Mevsim Rengarenk!

Elazığ Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalarla, rengarenk mevsimlik çiçek ve meilland gülleriyle şehrin dört bir yanı nakış nakış işleniyor

Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarla, park, bahçe, kavşak, orta refüj, bulvar ve cadde yan bantları her mevsim apayrı bir güzelliğe bürünüyor.

Kültür Park, Malatya Caddesi, Hazardağlı Kavşağı, Çaydaçıra Kavşağı, Stadyum Kavşağı ve Ulukent Mahallesi gibi pek çok noktada dikimi gerçekleştirilen 21 bin 300 adet Cezayir menekşesi ile 2 bin 100 adet kırmızı-beyaz minyatür Meilland gülleri adeta bir renk cümbüşü oluşturuyor. Özellikle mevsimsel koşullara dayanıklı olan ve yılın 8 ayı çiçek açan, sevginin simgesi, eşsiz güzellikteki bol katmerli çiçeklere sahip dünyaca ünlü Meilland gülleri, şehre apayrı bir estetik kazandırıyor.

TÜRKİYE HARİTASI VE TÜRK BAYRAĞI TEMALI PEZAJ ÇALIŞMASI BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Kavşak, bulvar-cadde yan bantları ile şehrin yaşam merkezi Kültür Park bünyesinde dolamit taşları ve rengarenk çiçeklerle gerçekleştirilen peyzaj çalışmaları göz dolduruyor. Kültür Park bünyesinde gerçekleştirilen Türkiye haritası ve ay yıldızlı şanlı Türk Bayrağı temalı peyzaj çalışması, vatandaşlardan büyük beğeni toplarken, özellikle milli duyguların yoğun olarak yaşandığı bu günlerde fotoğraf çekinmek isteyenleri için de vazgeçilmez bir fon görüntüsü oluşturuyor.

(elazig.bel.tr)

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın