Elazığlı Çocukların Sinema Keyfi Sürüyor

  • Haberin Tarihi: 3 Ağustos 2016
  • Bu haber 953 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Elazığlı Çocukların Sinema Keyfi Sürüyor

Elazığlı Çocukların Sinema Keyfi Sürüyor

Elazığ Belediyesi tarafından çocuklara yönelik düzenlenen ücretsiz sinema keyfi sürüyor. Hafız Abdullah Nazırlı Yatılı Erkek Kur’an Kursu öğrencileri, Elazığ Belediyesi Mini Gösteri Merkezi’nde ağırlanarak, sinema keyfi yaşadılar. Fetih 571 filmini izleyerek, özel ikramlarla son derece keyifli vakit geçiren çocukların mutlulukları gözlerine yansıdı.

Sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda hayata geçirilen projeyle, çocuklara özel olarak seçilen filmleri izleme olanağı sunularak, sosyal ve sanatsal gelişimlerine destek sağlanıyor. Eğitim-öğretim döneminde ilköğretim okullarına yönelik sunulan ücretsiz sinema hizmeti, okulların tatil dönemine girmesinin ardından bu kez Kur’an kursu öğrencilerini sinemayla buluşturuyor. Elazığ Belediyesi ekipleri tarafından özel araçla kurslarından alınarak, özel ikramlarla film izleme keyfini yaşayan minikler, daha sonra yine ekipler tarafından kurslarına bırakıldı. Bazıları hayatlarında ilk kez sinemayla tanışan minikler, çok keyifli vakit geçirdiklerini ve bundan dolayı çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, çocuklara yönelik ücretsiz sinema hizmetinden yararlanmak isteyen kurs yöneticilerinin Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve 153 Beyaz Masa ile irtibata geçmeleri gerektiği bildirildi.

(elazig.bel.tr)

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın