Elazığ Milli İrade Bekçiliğini Sürdürüyor!

  • Haberin Tarihi: 3 Ağustos 2016
  • Bu haber 726 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Elazığ Milli İrade Bekçiliğini Sürdürüyor!

Elazığ Milli İrade Bekçiliğini Sürdürüyor;

Elazığlılar, kundaktaki bebeğinden 90’lık ninesine her kesimden binlerce vatandaşın demokrasi nöbetini sürdürdüğü 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda ellerinde bayrak, yüreklerinde vatan sevdasıyla hainlere karşı tek ses, tek yürek dik duruşunu sürdürüyor.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, büyük bir coşkunun hakim olduğu 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda kurulan dev ekrandan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde demokrasi nöbetini sürdüren Ankaralılara seslendi. “Elazığ’dan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde bulunan bütün kardeşlerimize selam olsun” diyerek sözlerine başlayan Başkan Yanılmaz, “Elazığ 15 Temmuz’dan itibaren bu meydanı doldurdu ve Cumhurbaşkanımızdan, Başkomutanımızdan ikinci bir talimat gelinceye kadar bu meydanları asla terk etmeyeceğiz” dedi. Demokrasi nöbetine, AK Parti Milletvekilleri Tahir Öztürk, Metin Bulut, Ejder Açıkkapı ve AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze de katıldı.

Yurdun dört bir yanında olduğu gibi 24 saat aralıksız demokrasi nöbetini sürdüren Elazığlılar, her akşam olduğu gibi Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile birlikte, tekbirler, sloganlar ve dualarla Cumhurbaşkanımızın yanında, milli iradesinin bekçiliğini sürdürmeye devam ediyor.

(elazig.bel.tr)

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın