Vali Zorluoğlu ve Metin Bulut’tan Emniyete Moral Ziyareti

  • Haberin Tarihi: 24 Temmuz 2016
  • Bu haber 529 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Vali Zorluoğlu ve Metin Bulut’tan Emniyete Moral Ziyareti

Vali Zorluoğlu ve Bulut’tan Emniyete Moral Ziyareti

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu yaşanan darbe girişiminde fedakârca görev yapan Elazığ Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek çalışmalarından dolayı kutladı. Vali Murat Murat Zorluoğlu Elazığ Milletvekili Metin Bulut ile beraber geldiği Emniyet Müdürlüğünde Emniyet Müdürü Nihat İşlek ve darbe teşebbüsünün bastırılmasında görev alan Çevik Kuvvet, TEM, Özel Harekât ve diğer birimlerin amirleri tarafından karşılandı. Bütün Emniyet camiasının mesai mefhumu gözetmeden 24 saat darbe belasını savuşturmak için gayret gösterdiğine değinen Vali Zorluoğlu şunları söyledi, “Bu darbe girişiminin akamet uğratılmasında Emniyet Personelimizin hakikaten çok büyük bir payı var.

Bu kardeşlerimiz kalkışmanın ilk dakikasından itibaren sivil iradenin emrinde darbeyi bastırmak için ülke çapında çok büyük bir mücadele vermişlerdir. Çevik Kuvvetinden, Özel Harekâtına kadar bütün birimler çok aktif görev yaptılar. En çok şehidi de yine Emniyet Teşkilatımız vermiştir. Özellikle TEM Şubemiz bir haftadır gece gündüz bu darbe girişimini gerçekleştirenler ve bağlantılı olanların adli işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yakından şahidim bütün ekip 24 saat çalışmaktadır. Mesaimizin tamamını, gücümüzü sonuna kadar bu millet için, bu devlet için harcıyoruz ve harcamaya devam edeceğiz. Allah hepinizden razı olsun, hepinize çok teşekkür ediyorum”.

Elazığ Milletvekili Metin Bulut ise şunları kaydetti, “Bu darbe girişiminin bastırılmasının iki ayağı bulunmaktadır, biri millet diğeri de emniyet. 15 Temmuz ne kadar kara bir gün ise 16 Temmuz da o kadar gururlu bir gündür. Devlet ve millet birlikteliği ilk defa bu kadar güçlü olmuştur. Bütün farklılıklar bir kenara konularak birlik olunmuştur. Milletimiz yarınlarda bugünleri anarken Emniyet Teşkilatımızı hayırla yâd edecektir. Gelecek kuşakların daha güzel günlerde yaşayacak olmasında sizlerin çok önemli bir payı olmuştur. Hepinize çok teşekkür ediyorum”.

(elazig.gov.tr)

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın