Yeni Taziye Evleri ve Muhtar Ofisleri İnşa Ediliyor !

  • Haberin Tarihi: 15 Temmuz 2016
  • Bu haber 799 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Yeni Taziye Evleri ve Muhtar Ofisleri İnşa Ediliyor !

Taziye evi inşa çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Elazığ Belediyesi, Yeni Taziye Evleri Ve Muhtar Ofisleri İnşa Ediyor

Zor günlerinde vatandaşların yanında yer almayı ilke edinen Elazığ Belediyesi tarafından şehrin üç mahallesinde başlatılan taziye evi inşa çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Sevdiklerini kaybeden vatandaşların acılarını paylaşmak, onlara destek olmak amacıyla ALO 188 Ücretsiz Cenaze Hizmeti, kara ve havayoluyla ücretsiz cenaze nakil hizmetini 7/24 sunan Elazığ Belediyesi, hizmete sunduğu taziye evleriyle de vatandaşlara destek sağlıyor. Daha önce Abdullahpaşa, Nailbey ve Salıbaba mahallelerinde taziye evlerini hizmete sunan Elazığ Belediyesi, Çatalçeşme, Gümüşkavak ve Çaydaçıra mahallelerinde yeni taziye evi inşa çalışmalarıyla, Fevziçakmak Mahallesi’nde ise mevcut taziye evine ek bina inşa çalışmalarını sürdürüyor. Sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda gerçekleştirilen çalışmalarla toplam 240 m2 alana sahip taziye evlerinin inşası kısa sürede tamamlanarak, hizmete sunulacak.

Yeni Muhtar Ofisleri

Elazığ Belediyesi tarafından mahalle muhtarlarının hizmet kalitesini artırmak amacıyla üç mahallede inşasına başladığı muhtar ofisi yapım çalışmaları sürüyor.

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Çatalçeşme, Abdullahpaşa ve Sanayi mahallelerinde inşa edilen muhtar ofislerinin kaba inşaat çalışmaları büyük oranda tamamlandı.

Mahalle muhtarlarının vatandaşlara daha modern bir ortamda, daha kaliteli hizmet sunmalarına olanak sağlayacak 50 m2 alana sahip muhtar ofisleri bünyesinde, iki adet büro, mutfak ve lavabo yer alıyor. Büyük bir hızla sürdürülen çalışmaların tamamlanmasıyla, muhtar ofisleri mahalle halkının hizmetine sunulacak.

(elazig.bel.tr)

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın