Elazığ Belediyesi Yol Çizgilerini Yeniliyor

  • Haberin Tarihi: 15 Temmuz 2016
  • Bu haber 644 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Elazığ Belediyesi Yol Çizgilerini Yeniliyor

Elazığ’da Yol Çizgileri Yenileniyor

Elazığ Belediyesi taşıtların yol güvenliğini sağlamak amacıyla yol çizgi yenileme çalışması gerçekleştirdi.

Elazığ Belediyesi ekipleri tarafından kaliteli yollar ve konforlu sürüş imkanı sağlamak amacıyla gerçekleştirilen çalışmalar, yoğun bir tempoyla sürdürülüyor.

Elazığ Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerince kent merkezinde aşınma ve asfalt yenileme çalışması nedeniyle ihtiyaç duyulan noktalarda yol çizgi yenileme çalışması gerçekleştirildi.

Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerince daha düzenli ve güvenli trafik akışı sağlamak amacıyla, Ataşehir Mahallesi Muharipler ve Sadrettin Efendi Bulvarı, Sürsürü Mahallesi İmam Efendi ve Beyzade Efendi Bulvarları, Mustafa Paşa Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Bulvarı, Yeni Mahalle Yunus Emre Bulvarı ve şehrin ana arterlerinden Zübeyde Hanim Caddesi’nde yol çizgi yenileme çalışması gerçekleştirildi.

(elazig.bel.tr)

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın