“Kazanan Fırat Üniversitesi Olacaktır!”

  • Haberin Tarihi: 13 Temmuz 2016
  • Bu haber 1969 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“Kazanan Fırat Üniversitesi Olacaktır!”

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ın Seçim Süreci İçin Teşekkür Mesajı;

Üç aşamadan oluşan Fırat Üniversitesi Rektörlük Seçimlerinin birinci aşaması tamamlanmıştır. Seçimlerin ikinci aşaması YÖK’ün ve Üçüncü aşaması Sayın Cumhurbaşkanımızın takdiri ile sona erecektir. Her üç aşamanın da üniversitemize hayırlı sonuçlar getirmesini temenni ediyorum.

Üniversitemizde bu yarışa giren değerli öğretim üyelerimiz ve onları destekleyenlerin oluşturduğu olgun, gerilimsiz, demokratik ve nezih seçim ortamı takdire şayandır. Bu nedenle öğretim üyelerimize şükranlarımı sunuyorum.

14 Haziran 2012 günü, 181 öğretim üyesinin oyunu alarak başladığım Fırat Üniversitesi Rektörlüğü görevinde, gücümüzü Üniversitemizin değerli çalışanlarından alarak, omuzlarımızdaki sorumluluğun bilinci ile dört yıldır sizlere hizmet ediyoruz. Bu bizim için büyük bir onurdur. Buna bağlı olarak 12 Temmuz 2016 tarihinde yapılan seçimlerde Üniversitemizin değerli öğretim üyelerinin 417’sinin oyunu alarak, seçimde birinci sırada yer aldık ( Geçerli oyların yaklaşık %47’si). Bu bizim için ayrı bir sevinç kaynağıdır. Üniversitemiz için yaptıklarımızın takdir edilmesi bizi mutlu etmektedir. Bundan sonra da, fedakâr ve gayretli çalışmalarımızı sürdürmek ve Fırat Üniversitesi’ni daha üst seviyelere çıkarmak temel ilkemiz olacaktır.

Seçim sırasında görev yapan üniversitemizin değerli personeline, bizi binbir güçlükle izleyen basın mensuplarına, Elazığ halkına, tüm öğretim üyelerimize ve rektör adaylarına teşekkür ediyorum.

Tüm kalbimle inanıyorum KAZANAN FIRAT ÜNİVERSİTESİ OLACAKTIR.

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın