Bosna Hersek Bulvarı Alt Geçit Çalışmaları, Ne Zaman Bitecek?

  • Haberin Tarihi: 12 Temmuz 2016
  • Bu haber 1883 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bosna Hersek Bulvarı Alt Geçit Çalışmaları, Ne Zaman Bitecek?

Bosna Hersek Bulvarı Alt Geçit Çalışmaları Hızla İlerliyor

Elazığ Belediyesi’nce hayata geçirilen Bosna Hersek Bulvarı Peyzaj ve Altgeçit Projesi doğrultusunda, alt geçit inşasına ilişkin çalışmalar büyük bir hızla ilerliyor.

Elazığ Belediyesi’nin vizyon projeleri arasında yer alan ve 655 metre uzunluğunda, 30 metre genişliğindeki bir alanda hayata geçirilecek proje çalışmaları kapsamında, çift yönlü alt geçit inşa çalışmaları ilerliyor.

İnşaat tabelasına yerleştirilen ve işin kalan süresini yansıtan dijital geri sayım sayacında süre geriye akmaya devam ediyor. 160 günde tamamlanması planlanan Bosna Hersek Bulvarı Buzluk Kavşağı Köprülü Alt Geçit inşa çalışmalarının tamamlanma süresi, dijital ekrana bugün itibariyle 73 gün olarak yansıdı.

Çalışmalar kapsamında altgeçit yapım projesinin kapalı alan bölgesinde tabliye beton döküm işlemleri, başlık kirişi beton döküm çalışması ve alt geçidin sağlam zemine oturtulması için çakılacak 813 adet fore kazık yapım çalışmaları sürüyor. Yoğun tempoda sürdürülen çalışmalar kapsamında bir yandan da zemin sıyırma kazıları devam ediyor.

Altgeçit ve peyzaj çalışmalarının tamamlanmasıyla kent merkezindeki trafik yoğunluğu azalarak, araç seyir hızı artacak ve cadde yepyeni kimliğiyle geleceğe hazırlanacak.

Bosna Hersek Bulvarı Alt Geçit Çalışmaları (1)

Bosna Hersek Bulvarı Alt Geçit Çalışmaları (2)

Bosna Hersek Bulvarı Alt Geçit Çalışmaları (3)

Bosna Hersek Bulvarı Alt Geçit Çalışmaları (4)

Bosna Hersek Bulvarı Alt Geçit Çalışmaları (5)

Bosna Hersek Bulvarı Alt Geçit Çalışmaları (6)

(elazig.bel.tr)

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın