Başkan Yanılmaz Personeliyle Bayramlaştı, Birlik-Beraberlik Mesajı Verdi

  • Haberin Tarihi: 11 Temmuz 2016
  • Bu haber 652 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Başkan Yanılmaz Personeliyle Bayramlaştı, Birlik-Beraberlik Mesajı Verdi

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, mesainin ilk iş gününde personeliyle bir araya gelerek, bayramlaştı

Ekip ruhunun beraberinde başarıyı getirdiğine vurgu yaparak, Elazığ Belediyesi olarak Ramazan ayının en iyi şekilde geçmesi için birçok güzel çalışmaya imza attıklarını ifade eden Başkan Yanılmaz, “Bu Ramazan ayı diğer yıllardan çok daha canlı ve heyecanlı geçti. Yaptığımız birçok kapsamlı organizasyon, bir ekip ruhunun sonucudur, hep birlikte çalışıyor, hep birlikte büyük bir ailenin fertleri olarak yapmamız gereken hizmetleri yerine getiriyoruz. Bu ekip ruhu birbirinin eksiğini tamamlayan, birbirine yardımcı olan, birbirine destek olan, kendi işini en iyi şekilde yaparken, mesai arkadaşının işine de yardımcı olmayı görev bilen bir ruhtur. ” dedi.

Elazığ Belediyesi’nde çalışan her bir personelin kendi ailesine hizmet etmekten duyduğu mutluluk, gurur ve keyfi bu şehre hizmet ederken de hissettiğine inandığını dile getiren Başkan Yanılmaz, “Bu güzel ekibin çalışmaları şehre yansıdıkça, insanlarımız bu güzel şehirde yaşamaktan daha çok mutlu oluyor. Bu anlayışla Elazığ her geçen gün biraz daha gelişiyor ve değişiyor” diye konuştu.

“BAŞARININ TEMELİ EKİP RUHUDUR”

Başarının temelinde ekip ruhunun yer aldığına vurgu yapan Başkan Yanılmaz, “İki yıl içerisinde çok önemli bir proje olan Çöpten Enerji Üretim Tesisi ihalesini yaptık, inşaatını tamamladık ve tesis elektrik üretir konuma geldi. Bunun ne anlama geldiğini bizler bu şehirde yaşayanlar olarak tam olarak algılayabiliriz, Ancak dışardan bakan gözler bunu daha net algılayabilir. Çünkü 20 yıldır bu konu üzerine çalışan hala böyle bir tesisi hayata geçiremeyen belediyeler var. Biz iyi bir organizasyon ve ekip ruhuyla çöpten elektrik enerjisi üretim tesisini tamamladık. Düne kadar büyük bir problem olan çöp, şu anda çok değerli bir metaya dönüştü ve tek kuruş harcamadan Belediyemize gelir sağlıyoruz. Çevreyi koruyan, çevreyi kollayan, çevreye sahip çıkan ve gelecek nesillere bunu aktarmak için gayret sarf eden çalışmalara imza atıyoruz” diye konuştu.

“İKİ YILDA ŞEHRİN TARİHİNE ALTIN HARFLERLE GEÇECEK ÇALIŞMALARA İMZA ATTIK”

“Ölüsüne sahip çıkamayan, hayvanlarına sahip çıkamayan, yeşile sahip çıkamayan, insanlara sahip çıkamaz” diyen Başkan Yanılmaz, “İki buçuk yılda bu şehrin tarihine altın harflerle geçecek çalışmaları hayata geçirdik. Yaptığımız çalışmalar uluslararası arenada söz sahibi olan çeşitli araştırma kuruluşlarınca altın ödüllere layık görüldü. Bunlardan bir tanesi 29 Ekim 2016 da hizmete açacağımız Türkiye’nin en modern hayvan hastanesidir. Bir diğeri Türkiye’de ses getiren ve çevre iller için de cazibe noktası olan şehrin yaşam merkezi Kültür Park’tır. Bir diğeri ise sistematik bir proje olarak hayata geçirilen ve bu şehirde ‘ben bu akşam çocuğuma yedirecek bir tas çorba bulamadım’ diyecek hiç kimsenin kalmayacağı, çok hayırlı bir hizmet olan Hayır Çarşısıdır. Bu merkezde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza her ay yaklaşık bin 250 TL değerinde alış-veriş olanağı sağlıyoruz. Bu şehirde yaşayan insanların huzurlu ve mutlu olması, hepimizi huzurlu kılar. Bu güzel projelerin hayata geçmesinde, her birinizin emeği ve gayreti var. Bu nedenle her birinize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Fiziki belediye hizmetlerine ek olarak sosyal dokuya katkı sağlayan her bir çalışmayı çok önemsediklerinin altını çizen Başkan Yanılmaz, Anne Üniversitesi ile her alanda annelerin donanımına katkı sağlandığını, Aile Psikolojik Danışma Merkezi ile aile içi ve toplumsal sorunların çözümüne destek sağladıklarını kaydetti.

“BİZ GÜÇLÜ VE BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

“Biz güçlü ve büyük bir aileyiz” diyen Başkan Yanılmaz, “Yapılan her güzel çalışmada sizlerin arkanızda duracağımızı bilmenizi isterim, bilin ki Elazığ Belediye Başkanı olarak en büyük destekçinizim. Bu ekip ve kardeşlik ruhuyla çok güzel çalışmalara imza attık, atmaya da devam edeceğiz. Bir kez daha sizleri tebrik ediyorum. Sizlerle birlikte olmaktan gurur duyuyorum. Hepinizin bayramını da bir kez daha yürekten kutluyorum” dedi.

(elazig.bel.tr)

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın