Şehir Ramazan Coşkusunu Yaşamaya Devam Ediyor

  • Haberin Tarihi: 22 Haziran 2016
  • Bu haber 610 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Şehir Ramazan Coşkusunu Yaşamaya Devam Ediyor

Şehir Ramazan Coşkusunu Yaşamaya Devam Ediyor

Şehrin yaşam merkezi Kültür Park ve tarihi Harput’ta düzenlenen birbirinden özel programlarda buluşan Elazığlılar, Ramazan bereketi ve coşkusunu paylaşıyor.

Her akşam farklı bir programın düzenlendiği Kültür Park Amfi Tiyatro’da Elazığ Musiki Konservatuarı Tasavvuf Topluluğu, tarihi Harput’ta ise ilahi sanatçısı Nurettin Polat eserleriyle Ramazan sevincine ortak oldular.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Ramazan ruhunu ve bereketini daha geniş kitlelerle yaymak amacıyla her akşam yoğun katılımlarla farklı etkinliklerin düzenlendiği belirtilerek, “22 Haziran Perşembe günü ilahi sanatçısı Muhammet Recep Kültür Park’ta, Gurup Kevser ise Harput’ta özel dinletilere hemşehrilerimizle buluşacaklar. Özel ikram ve sohbetlerle renklendirilen programlarımıza tüm halkımız davetlidir” denildi.

(elazig.bel.tr)

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın