Elazığ’da Ramazan Coşkusu Sürüyor

  • Haberin Tarihi: 18 Haziran 2016
  • Bu haber 555 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Elazığ’da Ramazan Coşkusu Sürüyor

Elazığ Belediyesi tarafından Harput ve şehrin yaşam merkezi Kültür Park’ta düzenlenen Ramazan etkinlikleri vatandaşları buluşturmaya devam ediyor

İlahi ve tasavvuf sanatçılarının dinletileri ve özel ikramların yer aldığı programlara vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

EL EMEĞİ GÖZ NURU ÇARŞISI YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

Harput’ta bulunan Elazığ Belediyesi El Emeği Göz Nuru Çarşısı özellikle hanımlardan yoğun ilgi görüyor. Harput’un manevi havasını soluyarak Ramazan etkinlikleriyle dolu dolu bir akşam geçiren Elazığlılar, El emeği Göz Nuru Çarşısı’na da yoğun ilgi gösteriyor.

Elazığ Belediyesi tarafından bayanlara ekonomik destek sağlamak amacıyla açılan ve yılın 365 günü hizmet veren çarşıda, bayanlar tarafından evlerinde hazırlanan el emeği göz nuru dantel, örgü, aksesuar, takı, taş işlemeciliği, sabun üretimi gibi pek çok ürün yer alıyor.

Öte yandan Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında Gurup Tuğra birbirinden özel ilahileriyle Harput’ta vatandaşların Ramazan sevincine ortak olurken, Kültür Park’ta da Ramazan etkinlikleri büyük coşkuyla sürüyor.

(elazig.bel.tr)

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın