Ulusal İlahi Sanatçısı Kültür Park’ta!

  • Haberin Tarihi: 15 Haziran 2016
  • Bu haber 981 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ulusal İlahi Sanatçısı Kültür Park’ta!

Elazığ Belediyesi’nin şehri kucaklayan Ramazan etkinlikleri, yoğun bir katılımla sürüyor


Elazığ’da Ramazan Etkinlikleri Sürüyor

Ramazan ayının manevi huzurunu daha büyük kitlelerle paylaşmak amacıyla Kültür Park ve tarihi Harput’ta her akşam düzenlenen farklı etkinliklerle, Ramazan sevinci paylaşılıyor.

GRUP ÇAĞRI KÜLTÜR PARK’TA

Her akşam farklı dinletilerin yer aldığı Kültür Park’ta Ramazan’ın 10. gününde Grup Çağrı, sevenleriyle buluştu. Birbirinden güzel ilahi ve ezgilerin seslendirildiği programda çocuklar da kendileri için hazırlanan birbirinden güzel ikramlarla keyiflendiler.

GRUP BAŞAK HARPUT’TA

Manevi atmosferiyle Ramazan ayının vazgeçilmez makanları arasında yer alan Harput’ta ise Grup Başak seslendirdikleri ilahi ve ezgileriyle dinleyicilerini adeta mest etti.

Elazığ Belediyesi Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, onbir ayın sultan Ramazan ayının manevi ruhuna uygun birbirinden özel programların Ramazan ayı süresince devam edeceği belirtilerek, “15 Haziran Perşembe günü albümleriyle geniş kitleler tarafından beğeni ile takip edilen ulusal sanatçı Hasan Dursun Kültür Park’ta, Grup Başak ise Harput’ta özel dinletilerle hemşehrilerimizle buluşacaklar.

Özel ikram ve sohbetlerle renklendirilen programlarımıza tüm halkımız davetlidir” denildi.

(elazig.bel.tr)

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın