Grup 571, Elazığ’da İzleyicilerini Mest Etti

  • Haberin Tarihi: 13 Haziran 2016
  • Bu haber 662 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Grup 571, Elazığ’da İzleyicilerini Mest Etti

Elazığ Belediyesi’nin ramazan etkinlikleri çerçevesinde, Elazığ’ın Yeni Yaşam Merkezi Kültür Park’ta bir konser vermek üzere Elâzığ’a gelen Türkiye’nin ilk çocuk ilahi grubu olan, Grup 571, ilahileriyle dinleyicilerin gönüllerini fethetti

Programa Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve eşi Nebahat Yanılmaz, Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze ile yüzlerce vatandaşın katıldığı programda, Grup 571, İsmail Uslu yönetmenliğinde ve semazen gösterisi eşliğinde seslendirdiği birbirinden güzel ilahi ve kasidelerle, Kültür Park Amfi Tiyatroyu tıklım tıklım dolduran izleyenleri adeta mest etti.

Konserin sonuna doğru Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve eşi Nebahat Yanılmaz ile izleyiciler arasındaki çocuklar sahneye davet edilerek ilahilere eşlik ettiler.

BAŞKAN YANILMAZ; “RAMAZAN AYI’NI MANEVİ DUYGULARIYLA YAŞIYORUZ”

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, yaptığı konuşmada, “Çok güzel bir Ramazan akşamını manevi duygularıyla, birlikte yaşıyoruz. Bu vesile ile Elâzığ’a gelerek bizlere güzel bir Ramazan akşamı yaşattıkları için Grup 571’e teşekkür ediyorum.” dedi.

(elazig.bel.tr)

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın