Elazığ Belediyesi’nden Ulukent Mahallesinde Toplu İftar Yemeği

  • Haberin Tarihi: 13 Haziran 2016
  • Bu haber 672 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Elazığ Belediyesi’nden Ulukent Mahallesinde Toplu İftar Yemeği

Elazığ Belediyesi tarafından Ulukent Mahallesi’nde iftar programı düzenlendi

Ulukent Mahallesi Saray Altı Camii önünde düzenlenen İftar programına, mahalle sakinleri tarafından yoğun katılım gerçekleşti. Mahalleliler, Belediye’nin toplu iftar yemeğinden oldukça memnun olduklarını dile getirerek, aynı sofrada iftarlarını açmanın mutluluğunu yaşadılar.

BAŞKAN YANILMAZ, “RABBİM; BU ÜLKEYİ KAN GÖLÜNE ÇEVİRMEK İSTEYENLERE FIRSAT VERMESİN “

İftar yemeği programında bir konuşma yapan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “Ramazan ayı hepimize bereketli olsun. Rabbim; Rahmet, mağfiret ve günahlardan kurtuluş ayı olan bu ayda rahmetini üzerimizden eksik etmesin, bayrama bütün günahlardan temizlenmiş olarak girmeyi nasip etsin inşallah.

Böyle güzel bir aydayız, istedik ki, mahallelerimizde yaptığımız iftarlarla hemşehrilerimizle bir araya gelelim. Rabbim; hepimizin, aile mutluluğunu, saadetini, huzurunu bozmasın. Bayramı da bayram havası içinde geçirmeyi nasip etsin inşallah. Rabbim; bu ülkeyi kan gölüne çevirmek isteyenlere fırsat vermesin inşallah. Müslümanların başını dik tutsun, bütün Ümmet-i Muhammed’in içinde bulunduğu ortamda Kuran-ı Kerim’i, İslam’ı yaşamalarını ve huzur içinde bayrama ermelerini nasip etsin . Hepinizi tekrar muhabbetle selamlıyorum.” dedi.

Ulukent Mahalle Muhtarı Ayhan Atlan ise, “Bu Mübarek ayda bizi bu platform ’da buluşturan Belediye Başkanımız Sayın Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ediyorum.” dedi.

(elazig.bel.tr)

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın