Başkan Yanılmaz, Vatandaşlarla Birlikte İftarını Açtı

  • Haberin Tarihi: 9 Haziran 2016
  • Bu haber 521 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Başkan Yanılmaz, Vatandaşlarla Birlikte İftarını Açtı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Belediyesi tarafından Ahmet Aytar Meydanı’nda kurulan iftar çadırı altında vatandaşlarla birlikte iftarını açtı

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda iftar çadırı kurarak vatandaşlara iftar yemeği ikramında bulunan Elazığ Belediyesi bu yıl iftar çadırını Ahmet Aytar Meydanı’nda kurdu.

Ramazan ayına yoğun bir program ile giren Elazığ Belediyesi, On bir ayın sultanı olan Ramazan ayının Elazığ’da manevi bir hava eşliğinde geçmesine yönelik her gün çeşitli etkinlikler düzenleyerek Elazığlıların bu ayı tüm güzellikleriyle yaşamasına vesile oluyor.

VATANDAŞLARA İKRAMI BAŞKAN YANILMAZ YAPTI

İftar çadırı altında vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Yanılmaz, ezanın okunmasına dakikalar kala tezgâhın başına geçerek vatandaşlara yemek ikramında bulundu.

BAŞKAN YANILMAZ; “ELAZIĞ’DA RAMAZAN COŞKUSUNU HER HALİYLE YAŞIYORUZ.”

Başkan Yanılmaz iftardan sonra Ramazan Ayı’nın önemine değinerek, şunları ifade etti: ‘’Ramazan boyunca burada iftar yemeklerimiz olacak. Organizasyonumuzda her gün sayı giderek artıyor. Bizde bundan memnun oluyoruz. İnşallah Ahmet Aytar meydanında Ramazan boyunca, bayrama kadar iftar yemeklerimizle birlikte hemşehrilerimizle birlikte olacağız. Ayrıca Ramazan’da Harput’ta, teravih namazdan sonra kültür etkinliklerimiz devam ediyor. İlahi sanatçılarımızdan Kuran-ı kerim, ilahi ve kasideleri dinliyoruz. Yine Kültür Park’ta aynı şekilde ilahi ve musiki sanatçılarımızın Kuran-ı kerim, ilahi ve ezgilerle, etkinliklerimiz devam edecek.

Elazığ’da Ramazan coşkusunu her haliyle yaşamak istiyoruz. Hemşehrilerimizle birlikte inşallah Ramazan coşkusunu yaşayarak devam edeceğiz. Biz, İftar çadırını kurarken 5 yüz kişi olarak planlamıştık fakat bugün 7 yüz kişinin üzerinde burada iftarını açtığını görüyoruz. Yarın tahmin ediyorum, Bin’in üzerine çıkacak. İki ayrı mutfak kuracağız buraya sayı ne kadar fazla olursa olsun biz, o kadar kişiye hizmet vereceğiz inşallah. ’’ şeklinde konuştu.

Oruçlar açıldıktan sonra vatandaşlarla yakından ilgilenerek bir süre sohbet eden Başkan Yanılmaz, kurulan iftar çadırı altında yüzlerce Elazığlıyla birlikte olmanın büyük bir mutluluk olduğunu sözlerine ekledi

(elazig.bel.tr)

Anahtar Kelimeler: elazig, elazig haberleri, elazig haber, haber elazig, kanal elazig, elazig kanal, elazigdan haberler, elazigin haberi, haber elazig elazig haber, elaziz haber, haber elaziz, elazigspor haberleri, elazigspor maçlari, elazigspor maç sonucu, elazigspor maç sonuç, elazigspor karsilasmalari

menzil küçük gif

Bir Yorum Yazın