Elazığspor Kendi Evinde Kayıp!

  • Haberin Tarihi: 1 Mart 2015
  • Bu haber 2107 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Elazığspor Kendi Evinde Kayıp!

Elazığspor kendi evinde Gaziantep B.Belediyesporla karşılaştı…

Futbol: PTT 1. Lig
– Elazığspor: 0 – Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: 1
Stat: Elazığ Atatürk

Hakemler: Suat Arslanboğa, Murat Temel, Mehmet Salih Mazlum

Elazığspor: Mücahit Atalay, Mehmet Çakır (Dk. 46 Noyan Öz), İmamverdiyev, David Deniz Kılınç, İzzet Yıldırım, Taner Yalçın (Dk. 63 Cangele), Eren Aydın, Bilica, Murat Kalkan, Ziankovich, Serdar Özbayraktar

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: Mahmut Bezgin (Dk. 73 Turgay Bahadır), Josef Çınar, Ben Yahia, Ali Tandoğan, Mahmut Temür, Köksal Yedek (Dk. 59 Umut Sönmez), Alanzinho, Ergin Keleş (Dk. 82 Erdal Güneş), Salih Sefercik, Erkam Reşmen, Ufuk Budak

Gol: Dk. 90 Umut Sönmez (Gaziantep Büyükşehir Belediyespor)

Sarı kartlar: Dk. 49 Mahmut Temur, Dk. 62 Erkam Reşmen, Dk. 73 Josef Çınar, Dk. 81 Turgay Bahadır (Gaziantep Büyükşehir Belediyespor), Dk. 85 Eren Aydın (Elazığspor)

PTT 1. Lig’de 22. Hafta maçında Elazığspor, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’a kendi evinde 1-0 mağlup oldu.

Maçın ardından

– Elazığspor Yardımcı Antrenörü Engin:
“Son dakikalarda yediğimiz golden dolayı bizim için çok üzücü bir maç oldu”

– Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Kutlu:
“Daha önce de skoru yakalayabilirdik ama Allah son dakikaya saklamış golü”

 PTT 1. Lig’de, evinde Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’a 1-0 mağlup olan Elazığspor’un yardımcı antrenörü Önder Engin, “Son dakikalarda yediğimiz golden dolayı bizim için çok üzücü bir maç oldu” dedi.

Karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında maçı değerlendiren Engin, oyun geneline bakıldığında iki takım açısından da mücadele içeren bir karşılaşma olduğunu dile getirdi.

Maçın hakkının beraberlik olduğunu söyleyen Engin, şunları kaydetti:

“Futbolun adaleti olmuyor. Son saniyede gol yedik. Ondan 5 dakika önce de biz iyi bir pozisyon kaçırdık. Futbolda düşünceler bir anda 180 derece değişebiliyor. Berabere kalsaydık şimdi daha farklı şeyler konuşabilirdik ama futbolun adaleti yok. Ümit hocamızın cezasının bitmesine 2 hafta kaldı. O da kenarda olunca yükselişe geçeceğimize inanıyoruz. Futbolcu arkadaşlarımızın ayaklarına sağlık olsun diyorum. Yapacak bir şey yok neticede futbol bu. Tek söyleyeceğimiz bizden daha fazla üzülen yok.”

-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor cephesi-

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, alınan galibiyetten dolayı futbolcularını kutladı.

Güzel bir futbol ortaya koyduklarını belirten Kutlu, “Geçen hafta Antalyaspor galibiyetinde de bol pozisyona girip galibiyetle tamamlamıştık. Bugün de deplasmanda Elazığspor gibi güçlü bir takımla oynamamıza rağmen, ilk dakikadan itibaren oyunun hakimiyetini elimize alıp rakibe çok az sayıda pozisyon verip, birçok gol pozisyonuna girdik” diye konuştu.

Golün geç geldiğine değinen Kutlu, şunları ifade etti:

“Daha önce de skoru yakalayabilirdik ama Allah son dakikaya saklamış golü. Son dakikada attığımız golle galip geldik. Oyun olarak son haftalarda çok çok iyiydik ama sonuçları alamıyorduk. Şimdi sonuçları da almaya başladık. Bunu bir seriye çevirmeyi istediğimizi geçen haftaki galibiyetten sonra söylüyorduk. Bunun da devamını getireceğimizi düşünüyorum.”

Elazığspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

Elazığspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

Elazığspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

Elazığspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

aa logo

Bir Yorum Yazın