Hastalara Evlerinde Ziyaret

  • Haberin Tarihi: 5 Şubat 2015
  • Bu haber 769 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Hastalara Evlerinde Ziyaret

Elazığ Halk Sağlığı Müdürlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Birimi hanelere yapılan ziyaretler hakkında yazılı bir açıklama yaptı

Elazığ il genelinde sağlık hizmeti sunan Halk Sağlığı Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği idarecileri hane ziyaretleri yapıyor.

Evde Sağlık Hizmeti, Aile Sağlığı Merkezi, Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Birimi, KETEM Birimi, 112 Acil Sağlık Hizmetleri ve Hastanelerde sunulan hizmetlerin değerlendirilmesi, daha iyi hizmet sunulabilmesi için gereken uygulamaların belirlenmesi, hasta ve çalışan memnuniyetini en üst düzeye çıkarılabilmesi için, kurumlardan sağlık hizmeti alanlar arasından belirlenen kişilerin yaşadıkları hanelere yapılan ziyaretler artarak devam ediyor.

Halk Sağlığı Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği idarecileri belirlenen haneleri ziyaret ederek, hizmet alan olan kişilerden sunulan hizmetleri değerlendirmelerini istiyorlar. Kişilerden gelen görüş ve önerileri değerlendirilmek üzere not alarak sunulan hizmetin en üst düzeye çıkarılması için gerekli veriler topluyorlar.

Yapılan açıklamada hem sunulan hizmet kalitesini artırmayı hem de geçmiş olsun dileklerini iletmeyi hedefleyen ziyaretlerin devam edeceği bildirildi.
evde hasta ziyareti2

Bir Yorum Yazın