Sporculardan İl Milli Eğitim Müdürü Bağlıtaş’a Ziyaret

  • Haberin Tarihi: 28 Ocak 2015
  • Bu haber 729 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Kaya Karakaya Spor Lisesi Voleybol Takımı oyuncuları, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Bağlıtaş’ı ziyaret etti

Türkiye Genç Kızlar Voleybol müsabakalarında finale katılmaya hak kazanan Kaya Karakaya Spor Lisesi Voleybol Takımı oyuncuları, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Bağlıtaş’ı ziyaret etti.

Müdürlükten yapılan yazılı açıklamaya göre, Mardin’deki müsabakalarda Türkiye finallerine katılmaya hak kazanan Kaya Karakaya Spor Lisesi Voleybol Takımı‘nın sporcuları, Bağlıtaş’ı makamında ziyaret ederek sevinçlerini paylaştı.

Bağlıtaş, müsabakalarda büyük bir performans sergileyerek 23-28 Şubat tarihleri arasında yapılacak Türkiye finallerine katılmaya hak kazanan öğrencileri tebrik etti.

Öğrencilerin akademik başarılarının yanında sosyal, kültürel ve sportif alanlardaki başarılarının da önemli olduğunu vurgulayan Bağlıtaş, “Bu başarılar birbiriyle bağlantılı başarılardır. Derslerdeki başarınız diğer alanlarda da başarılı olmanızı sağladığı gibi sportif alandaki başarınızda eğitim hayatınızı tamamlayan, kişisel gelişiminizi ve özgüveninizi olumlu yönde etkileyecek başarılardır. Ben spor lisesinin bu başarısından dolayı hem sevgili öğrencilerimi hem de eğitici öğretmen ve idarecilerini kutluyorum. Aynı başarıyı finallerde de göstereceğinize inanıyor başarınızı bizimle paylaştığınız için de teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

aa logo

Bir Yorum Yazın