Arif Sıddık Barata Güven Tazeledi

  • Haberin Tarihi: 20 Ocak 2015
  • Bu haber 1165 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Arif Sıddık Barata Güven Tazeledi

Elazığ Gençlik ve Kültür Derneği 2. Olağan Genel kurulu dernek binasında yapıldı

İlimizde gençlik, kültür ve eğitim alanında faaliyet gösteren Elazığ Gençlik ve Kültür Derneği 2. Olağan Genel kurulu dernek binasında yapıldı. Dernek üyelerinin tamamının katılım sağladığı genel kurulda, Arif Sıddık Barata güven tazeleyerek, yeniden başkanlığa seçildi.

Tek listeyle gidilen kongrede bir değerlendirme yapan Elazığ Gençlik ve Kültür Derneği Başkanı Arif Sıddık Barata; “Kurulduğumuz günden bu yana üretken, çalışkan, başarılı, milli manevi değerlere sahip, misyonu sağlam, vizyonu geniş gençler yetiştirmek gayreti içerisinde olan derneğimizin ikinci olağan genel kurulunun hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Barata; “Yapmış olduğumuz çalışmalar ve faaliyetlerimiz şehrimizin her kesiminde kabul görmüş ve takdir toplamıştır. Bir dirilişin nesli olan ve adına Asım’ın nesli diyen Merhum Mehmet Akif Ersoy’un bahsettiği nesiller olarak hem geleceğimizin hem de şehrimizin teminatı olan genç arkadaşlarımızla beraber çıktığımız bu yolda gençlik davasına ve şehrimize katacağımız çok şeyler olacaktır. Bu şehrin kalkınmasında en önemli rol oynayan genç arkadaşlarımızla beraber bu yeni dönemde de “Yeni Türkiye” ve “Yeni Elazığ”ın şekillenmesinde gerek şahsım ve gerekse yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

Arif Sıddık Barata başkanlığındaki Elazığ Gençlik ve Kültür Derneği yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor;

Arif Sıddık Barata – Mali Hukukçu

Mücahit Yılmaz – Doktor

Mehmet Yıldırım – Öğretmen

M. Ertuğrul Çeloğlu – Öğretim Üyesi

Özkan Polat – Esnaf

Bir Yorum Yazın