Sporculardan Rektöre Ziyaret

  • Haberin Tarihi: 19 Ocak 2015
  • Bu haber 987 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Sporculardan Rektöre Ziyaret

Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri, Rektör Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı ziyaret etti

Avrupa da çıktıkları müsabakalarda başarılı sonuçlar alan Milli Takım sporcuları aynı zamanda Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri, Rektör Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı makamında ziyaret etti.

Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cengiz Arslan, Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Karadağ, Spor Koordinatörü Doç. Dr. Yüksel Savucu, Voleybol Takım Antrenörü Doç. Dr. Cemal Gündoğdu ile Badminton ve Kick Boks takımı sporcuları Rektör Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı makamında ziyaret ederek, kazanılan başarılarla ilgili Rektör Demirdağ’a çeşitli bilgiler verdiler.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu belirterek, kazanılan başarıların Fırat Üniversitesi’nin tanıtımı noktasında önemli olduğunu belirtti.

Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerini bu noktada kutladığını belirten Rektör Prof. Dr. Demirdağ, “Avrupa’da alınan başarılı sonuçlar Fırat Üniversitesi ve Elazığ’ın tanıtımı açısından oldukça önemli bir faaliyettir. Bu noktada emeği geçen Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cengiz Arslan olmak üzere antrenörlerimizi, öğretim elemanlarımızı ve öğrencilerimizi bu başarılarından dolayı kutluyorum” dedi.

Öte yandan 23-27 Aralık 2014 tarihleri arasında Antalya Kaya Belek Oteli‘nde Üniversite Sporları Federasyonu organizasyonunda gerçekleştirilen 2. lig Erkek Voleybol Müsabakalarında şampiyon olan Erkek Voleybol Takımının kazandığı 1. lik kupası Rektör Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’a takdim edildi.
IMG_9824

Bir Yorum Yazın