Elazığ Köşe Bucak Temizleniyor

  • Haberin Tarihi: 25 Aralık 2014
  • Bu haber 927 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Elazığ Köşe Bucak Temizleniyor

Elazığ Belediyesi temizlik ekipleri, araçların giremediği dar sokaklarda mini temizlik araçlarıyla çalışmalarını sürdürüyor

Temizlik filosuna eklenen araçlarla şehir merkezinde bulunan bütün dar sokaklar, düzenli olarak temizleniyor.

Mini çöp toplama araçları şehir merkezindeki dar sokaklarda çöplerin kolaylıkla toplanmasını sağlıyor. Ulaşılması gereken her noktaya rahatlıkla ulaşan araçlar, topladıkları çöpleri ana arterlerdeki konteynırlara ya da büyük çöp araçlarına taşıyor. Temizlik Müdürlüğü’ne bağlı ekipler çalışmaları kapsamında, bugün Hürriyet Meydanı çevresindeki araçların giremediği dar sokaklarda elektrikli mini çöp toplama aracıyla çöpleri toplarken, mini vakumlu araçla da sokakların temizliğini gerçekleştirdi.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, halkımıza daha temiz ve kaliteli bir yaşam alanı sunmak adına temizlik araç filosuna yeni katılan araçlarla hizmet kalitesinin artırıldığı belirtildi. Vatandaşların memnuniyetini sağlamak amacıyla çalışmaların aralıksız devam edeceği belirtilen açıklamada, yeni teknolojiyle üretilen mini araçların özellikle dar alanların temizliği konusunda büyük kolaylık sağladığı, elektrikli olmalarından dolayı da çevre dostu olduklarına dikkat çekildi.

elazığtemizlik

elazığtemizlik2

Bir Yorum Yazın