Başbakan Davutoğlu Elazığ Belediyesi’nde

  • Haberin Tarihi: 14 Aralık 2014
  • Bu haber 1626 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Başbakan Davutoğlu Elazığ Belediyesi’nde

Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, şehirdeki temasları kapsamında Elazığ Belediyesi’ni ziyaret etti

Ak Parti 5. Olağan İl Kongresi’ne katılmak üzere Elazığ’a gelen ve Havalimanında Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve Ak Parti Milletvekilleri olmak üzere çok sayıda partili ve vatandaş tarafından karşılanan Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu, şehirdeki temasları kapsamında Elazığ Belediyesi’ni ziyaret etti.

Elazığ’da gittiği her yerde yoğun bir ilgi ve sevgiyle karşılanan Başbakan Davutoğlu, temasları kapsamında Yakup Kılıç Spor Salonu’nda gerçekleşen Ak Parti 5. Olağan İl Kongresi’nin ardından Elazığ Belediyesi’ne geçti. Burada Başkan Mücahit Yanılmaz ile eşi Nebahat Yanılmaz ve Başkan Vekilleri, Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, Ak Parti Belediye Meclis üyeleri tarafından kapıda karşılanan Başbakan Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu ve Eşi Dr. Sare Davutoğlu, belediye tören mangasını selamladıktan sonra, başkanlık makamına geçtiler.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, marka şehir Elazığ adına yapılması planlanan çalışmaların ve projelerin olduğu talep dosyasını Başbakan Davutoğlu’na takdim ederek, 8 aylık süreçte yapılan çalışmalar hakkında da Başbakan Ahmet Davutoğlu’na bilgiler verdi. Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başbakan Ahmet Davutoğlu, ilerleyen günlerde yapılacak projeler öncesi Başkan Yanılmaz’a başarı dileklerinde bulundu.

Daha sonra Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu’nun onuruna, Elazığ Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde bir öğle yemeği verdi.
başbakan2
başbakanbelediyede2

Düzenleyen: Uğur Gürtürk

Bir Yorum Yazın