Ahmet Davutoğlu Elazığ’da

  • Haberin Tarihi: 14 Aralık 2014
  • Bu haber 2738 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Başbakan Ahmet Davutoğlu Elazığ’da partisinin il kongresinde konuştu

 

Başbakan, Elazığ’ın seçimlerde AK Parti’ye büyük destek verdiğini ve önümüzdeki seçimlerde oy oranı yüzde 70’in üzerinde olması gerektiğini söyledi. İşte Ahmet Davutoğlu’nun konuşmasından bazı satırbaşları:

BİZ HİÇBİR GÜCÜN ÖNÜNDE EĞİLMEYİZ!

Biz Halep’e ve zulüm gören her yere sahip çıkacağız. Elazığ arkamızdaysa hiçbir gücün önünde eğilmeyiz.

CHP TÜRKLERİN BAAS’IDIR

Ey Kılıçdaroğlu eğer o Suriyeli kızın hakkını savunuyorsan çık Beşar Esed katildir de. Diyemez çünkü bunların ikisi de aynı zihniyetten. Esed Arapları Baas’ı, CHP ise Türklerin Baas’ıdır. Mecliste CHP’lilere darbecisiniz dedim alındılar. Çıkın 12 Mart yanlıştı deyin, 28 Şubat yanlıştı deyin! Diyemezler.

CHP’NİN MİRASINI REDDİ MİRAS ETSİNLER

Eğer Kılıçdaroğlu ve ekibi darbeye karşıyız diyorlarsa çıkıp Merve Kavakçı’yı meclis’ten atan zihniyete yanlıştı desinler. Bir daha hiçkimse bu milletin çocuklarını tahkir edemeyecek.

HERKES YAPTIĞININ HESABINI VERECEK

Hiç bir güç bu milletin kızlarını ötekileştiremeyecek. Şimdi Kılıçdaroğlu çıkıp CHP mirasını reddi miras etsinler. Kılıçdaroğlu paralelcilerin diliyle MİT’e saldırdı. Herkes yaptıklarının hesabını verecek.

HDP FAKLI DÜŞÜNENLERE BASKI YAPTI

AK Parti her ilde demokrasiye sahip çıkmanın mükafatını alıyor. AK Parti varken kimse bu milletin arasına fitne tohumu ekmeye güç yetiremeycek. HDP, 6-7 Ekim’de kendisinden farklı düşünen herkese baskı yaptı. Kim ne derse desin demokrasi kültürmüz gittikçe gelişecek.
ahmetdavutoğluelazığda

Başbakan Ahmet Davutoğlu Elazığ’da, işte bazı görüntüler;
başbakan

başbakan2
(haber7)

Bir Yorum Yazın