Elazığ Eski Milletvekili İşbaşaran Olay Oldu !

  • Haberin Tarihi: 8 Aralık 2014
  • Bu haber 3654 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Elazığ Eski Milletvekili İşbaşaran Olay Oldu !

Elazığ Eski Milletvekili, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ a küfür etti, dayak yedi. İşte Türkiye gündeminin ana başlıklarından Feyzi İşbaşaran mevzusu …

Ak Parti 23. Dönem Elazığ Milletvekili Feyzi İşbaşaran, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ a ” öküz, hırsız, pezevenk” gibi ağır ve çirkin ithamlarda bulundu.

Bir polis memuru ile girdiği münakaşadan dolayı Ak Parti’ den ihraç edilen Feyzi İşbaşaran bu günlerde ise ulusal gündemdeki ana başlıklardan birini oluşturuyor. Sabah saatlerinde bulunduğu otele gelerek kendisini gözaltına alan polislerin Erdoğan’ ın talimatı ile geldiğini düşünen Feyzi İşbaşaran, Erdoğan’ a seviyesizce küfürler ve hakaretler yağdırdı. Sosyal paylaşım sitesi Twitter’ den paylaştığı hakaretvari cümleler hızla yayılarak hem sosyal medyada hem de ulusal basında günün konusu oldu.

İşte İşbaşaran’ ın Olay Yaratan Cümleleri;

“Diktatör emir vermiş. Feyzi İşbaşaran’ı otelden sabah alın korutun. Çok da S….. deydin zaten. Hırsız. Sen sokakta gideceksin. Beyoğlu karakolundayım. Konunun ne olduğunu bilmiyorum. Bildiğim tek şey hırsızlık yapmadım. Saat bu saat Diktatör bizi karakola çağırmış. Çok da S…..deydi zaten. Direnin. Bu bir savaş. Senin gibi hırsızdan zerre kadar korkan Bingöl olsun. Seni daha sert yazacağım. Ulan pezevenk. Biz 12 Eylül Mamaktan geliyoruz. Sen kimsin hırsız? Haysiyetsiz diktatör, sen sabah 06’da otelden adam mı alıyorsun? Yatağından karını alırız. Sen kesinlikle ölümü hak ettin. Adi alçak. Sen ne yaparsan yap. Sana hırsız diyeceğiz. Beyoğlu polis karakolu… Burdan savcıya gideceğim. Suçumun ne olduğunu savcı biliyormuş. Burası eskiden geneleviymiş.”

Savcı ile ilgili de ilginç iddialarda bulunan İşbaşaran, “Savcıya haber verin, gelsin diyorum. Bugün pazar savcı uyuyormuş. Bu ülkeye 30 Yıl Hizmet ettik haram olsun.Susan insanlara yazıklar olsun! Savcı uyuyormuş …. Bekliyorum. Beni korkutmanız mümkün değil. Çok daha sert yazacağım. Seni indireceğim hırsız! Ulan öküz, ben 12 Eylül darbesinden pes etmedim. Hırsızdan mı korkacağım? Hakim spora gitmiş. Konunun benimle hiç ilgisi yok. Diktatör korkutacağını sanıyor. Gerçekten haysiyet şereften yoksun zavallısın.” dedi.

Adliyeye getirildiği sırada kendisini bekleyen öfkeli kalabalık harekete geçerek Feyzi İşbaşaran’ı darp etti. Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralar alan Feyzi İşbaşaran’ ın önümüzdeki günlerde alacağı tavır ve yapacağı açıklamalar merak konusu…

Haber: Talha KAYALI

Bir Yorum Yazın