Prof. Dr. Recep Akdağ F.Ü’de

  • Haberin Tarihi: 7 Kasım 2014
  • Bu haber 1254 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Prof. Dr. Recep Akdağ F.Ü’de

Prof. Dr. Recep Akdağ’ın katılımıyla “Türkiye’de Sağlık Politikaları” konulu bir konferans gerçekleşti

Ulusal ve uluslararası düzeyde birçok konferans, sempozyum ve panel gerçekleştiren Fırat Üniversitesi, Sağlık eski Bakanlarından Prof. Dr. Recep Akdağ’ın katılımıyla “Türkiye’de Sağlık Politikaları” konulu bir konferansa daha ev sahipliği yaptı.

Fırat Üniversitesi Fikir ve Medeniyet Öğrenci Topluluğu tarafından tertiplenen konferans, Tıp Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenirken, konferansa Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak, Milletvekili Şuay Alpay, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Kutbeddin Demirdağ, Ticaret Odası Başkanı Ali Şekerdağ, MÜSİAD Başkanı Av. İbrahim Gök, Vali yardımcıları, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Kazez, Öğretim üyeleri ve Öğrencilerin yanı sıra Elazığ’da görev yapan sağlık sektörü idareci ve çalışanlarıyla, kalabalık bir topluluk katıldı.
Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Kutbeddin Demirdağ katılımlarından dolayı Sağlık Eski Bakanı Prof. Dr .Recep Akdağ’a teşekkür ederken, Eski Bakan Akdağ’da Elazığ da ve Fırat Üniversitesi’nde olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek, konferans ta son dönemde Türkiye de sağlık sektörün de yaşanan değişimler ve yapılan çalışmalar hakkında katılımcılara bilgiler verdi.
IMG_8264
unnamed
Konferans sonunda Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Sağlık eski Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ’a plaket takdim etti.
IMG_8277
Düzenleyen: Uğur Gürtürk

Bir Yorum Yazın