İşitme Engelliler Spor Kulübü Bornova’yı Ağırlayacak

  • Haberin Tarihi: 1 Kasım 2014
  • Bu haber 1816 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
İşitme Engelliler Spor Kulübü Bornova’yı Ağırlayacak

Elazığ Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü kendi evinde İzmir Bornova İşitme Engelliler Spor Kulübü ile karşılaşacak

Türkiye İşitme Engelliler Süper Ligi’nde mücadele eden takımımız Elazığ Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübü, ligin 2. haftasında kendi evinde ligin başarılı takımlarından İzmir Bornova İşitme Engelliler Spor Kulübü ile karşılaşacak.

2 Kasım Pazar günü saat 11.00’de başlayacak mücadele İl Özel İdaresi sahasında oynanacak. Takımımız ligin ilk haftasında deplasmanda geçen yılın şampiyonu Sefaköy İşitme Engelliler Spor Kulübü ile 2-2 berabere kalmıştı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, takımımız yeni kurulmasına rağmen ligde çok iyi sonuçlar alacağına inancımız tam diyerek açıklamasında şunları söyledi:

“Takımımız ligin ilk haftasında geçen yılın şampiyonu Sefaköy İşitme Engelliler Spor Kulübü ile iyi bir mücadele sonucu 2-2 berabere kaldı, takımımızı tebrik ediyorum. Ligin 2. haftasında oynanacak İzmir Bornova İşitme Engelliler Spor Kulübü maçında da futbolcularımıza başarılar diliyorum. Elazığ Belediyesi İşitme Engelliler Spor Kulübümüzün Türkiye’de ve Avrupa’da başarılı sonuçlar alacağına inancımız tamdır.”
işitmeengellilersporkulübü2

Düzenleyen: Uğur Gürtürk

Bir Yorum Yazın