Başkan Kızılay Mahallesi Sakinleriyle Buluştu

  • Haberin Tarihi: 16 Ekim 2014
  • Bu haber 1736 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Başkan Kızılay Mahallesi Sakinleriyle Buluştu

Başkan Mücahit Yanılmaz, Kızılay Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün Kızılay Mahallesi Merkez Camii’nde mobil temizlik aracıyla yaptığı çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Mücahit Yanılmaz daha sonra Kızılay Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Mahalle Muhtarı Mehmet Çökmez ve mahalle sakinleriyle sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Başkan Mücahit Yanılmaz, sohbet esnasında cami önünde ki kaldırımın kenarında koruyucu ızgara olmamasını fark ederek burada neden ızgara yok diye sordu?. Mahalle muhtarının Belediyenin ızgarayı yapmasına karşın birileri tarafından kaldırılıp götürülüyor cevabı vermesi üzerine, Başkan Mücahit Yanılmaz, sağlam ve yerinden kaldırılmayacak şekilde yeni bir ızgaranın bu noktaya yapılması talimatını verdi. Vatandaşların sorunlarını not aldıran ve kendisine çalışmalar hakkında bilgi verilmesini isteyen Başkan Mücahit Yanılmaz, “Kızılay Mahallesi için yeni projeler yapma hazırlığında olduklarını” ifade ederek, “Özellikle mahalledeki rekreasyon alanlarını en kısa zamanda artıracaklarını” müjdeledi.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın Kızılay Mahallesi’ne yaptığı ziyarette çocukların yakın ilgi ve alakası dikkatlerden kaçmazken, onlarla yakından ilgilenen Başkan Mücahit Yanılmaz “Kızılay Mahallesi’nin gerçek sahipleri bu gençlerimiz” diyerek müsaade istedi.
başkankızılaymahallesinde
başkankızılaymahallesinde3
Düzenleyen: Uğur Gürtürk

Bir Yorum Yazın