Birlik Vakfı Malatya Şubesi’nin 3.Vakıf Meclis Toplantısı

  • Haberin Tarihi: 25 Eylül 2014
  • Bu haber 1271 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Birlik Vakfı Malatya Şubesi’nin 3.Vakıf Meclis Toplantısı

Mücahit Yanılmaz, Birlik Vakfı Malatya Şubesi’nin 3.Vakıf Meclis Toplantısı’na katıldı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Birlik Vakfı Malatya Şubesi’nin 3.Vakıf Meclis Toplantısı’na katıldı.

Toplantıya Malatya Şube Başkanı Sadi Ergül, Şube Başkan Yardımcısı ve Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Malatya Bölge Müdürü Şahin Kayaduman, AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Şahin Doğan ve Birlik Vakfı Malatya Şubesi üyeleri katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Battal Gazi’nin torunlarına, Balak Gazi’nin torunlarından selam getirdim diyerek şunları ifade etti:
“Bugün burada olmaktan dolayı mutluyum. Çünkü kadim bir birlikteliğin ve beraberliğin yansımasını tekrar bir arada görmenin mutluluğunu yaşıyorum. Taekwondo çalıştığımız dönemlerde Malatya ile birlikte il dışındaki müsabakalara gittiğimiz zamanlarda bir birimize destek vererek müsabakaları kazandık.

birlikvakfı

Malatya ile hep birlikte olduk. Malatya’nın başarısından Elazığ faydalanacak, Elazığ’ın başarısından da Malatya faydalanacak. Geçen ay Fırat Kalkınma Ajansı’nın toplantısı için buradaydık. O toplantıda Malatyalı ve Elazığlı iş adamlarını birlikte bir çok fuara göndermemiz lazım demiştim. Onları bir araya getirerek hem maddi hem de manevi güç birliği yapmaları gerektiğini vurguladım. 5 yıllık süreç içinde bunun artması için çalışmaları hep birlikte yapacağız. Bugün ben buradan bir güç alıyorum, sinerji alıyorum. Bu toplantının hayırlı olmasını dileyerek, katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum”.

Düzenleyen: Uğur Gürtürk

Bir Yorum Yazın