Başkan Yanılmaz İtfaiye Haftası’nı Kutladı

  • Haberin Tarihi: 24 Eylül 2014
  • Bu haber 2180 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Başkan Yanılmaz İtfaiye Haftası’nı Kutladı

İtfaiye personelinin İtfaiye Haftası’nı kutladı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret ederek İtfaiye personelinin İtfaiye Haftası’nı kutladı.
Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı İtfaiye Müdürü İbrahim Halil Başgün ve itfaiye personeli karşıladı.

Ziyarette açıklamalarda bulunan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, tüm itfaiyecilerin haftasını kutluyorum diyerek açıklamasına şu şekilde devam etti:

“Şehrimizde başarılı bir şekilde çalışmalarını yürüten itfaiye personelimize teşekkür ediyorum. Sizlerin varlığı Elazığ’da yaşayan bütün hemşerilerimize güven veriyor. Elazığ’da her türlü yangına zamanında yetişmektesiniz. Yangınlara özveriyle müdahale eden, cesaretle olayın üzerine üzerine giden, yerine göre başkasının canını kurtarmak için kendi canını feda edebilecek şuurda hareket eden sizlerin varlığı, Elazığ’da yaşayan bütün hemşerilerimizin güven içinde yaşamalarına vesile oluyor.

Önümüzdeki süreç içinde İtfaiye birimimiz hem modern ekipmanıyla, araçlarıyla bu kimliği koruyacak ve daha da ilerleyecek. Buradan Türkiye’deki tüm itfaiyecilerin, İtfaiye Haftasını kutluyorum”

itfaiye

itfaiye2
İtfaiye Haftası’nın 88. yılını kutladıklarını belirten İtfaiye Müdürü İbrahim Halil Başgün, ise ziyaret dolayısıyla Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür etti.

Düzenleyen: Uğur Gürtürk

Bir Yorum Yazın