Elazığ Tanıtım Günleri Kitapçığı Yayınlandı

  • Haberin Tarihi: 18 Eylül 2014
  • Bu haber 994 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

İstanbul Feshane’de yapılan Elazığ Tanıtım Günleri’nin bilgilendirme kitapçığı yayınlandı

Şehrin, ekonomik, tarih, turizm, kültür, sanat ve yöresel ürünlerinin tanıtılması ve öne çıkarılmasına katkı sağlamak amacıyla 4-7 Eylül tarihleri arasında İstanbul Feshane’de yapılan Elazığ Tanıtım Günleri’nin bilgilendirme kitapçığı çıktı.

Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve okurlarıyla buluşturulan bilgilendirme kitapçığının giriş kapağında Feshane’de yapılan Elazığ Tanıtım Günleri’nde Elazığ Belediyesi’ne ait standın fotoğrafı yer alırken “İstanbul’da Elazığ Rüzgârı” “Tanıtım Günleri’nin Misafir Odası Elazığ Belediyesi” sloganları kullanıldı.

Bilgilendirme kitapçığının, il dışında bulunan Bürokratlara, Elazığ Derneklerine, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına ve basın kuruluşlarına dağıtımına başlandı. Ayrıca yayınlanan kitapçık Elazığ Belediyesi web sayfasından da takip edilebilecek.

TANITIM GÜNLERİ KİTAPÇIK (1)

Bilgilendirme kitapçığında kısa metinlerle Tanıtım Günleriyle ilgili stant ve ziyaretçi bilgileri yer alıyor. İstanbul Ferhane’de düzenlenen Tanıtım Günleri’ne gidemeyen Elazığlıların, bilgilendirme kitapçığı sayesinde Tanıtım Günleri’nin havasını yaşaması arzu ediliyor.

TANITIM GÜNLERİ KİTAPÇIK (5)

Düzenleyen: Uğur Gürtürk

Bir Yorum Yazın