Mehmet Ali Dumandağ’a Ziyaret

  • Haberin Tarihi: 9 Eylül 2014
  • Bu haber 943 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Mehmet Ali Dumandağ’a Ziyaret

Rize’nin Güneysu ilçe Kaymakamlığı görevine atanan İhsan Selim Baydaş’dan Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’a ziyaret

27 Ağustos 2013 tarihinden itibaren Elazığ Vali Yardımcılığı görevini sürdüren İhsan Selim Baydaş Rize’nin Güneysu ilçe Kaymakamlığı görevine atanmasının ardından Elazığ’da veda ziyaretlerine başladı. Vali yardımcısı Baydaş Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret etti.

Ziyarette bir değerlendirme yapan Elazığ Vali Yardımcısı İhsan Selim Baydaş;

“Elazığ’da görev yaptığım süre içerisinde gerek kamu kurumları gerekse sivil toplum kuruluşlarının çok değerli temsilcileri ile güzel bir görev süresini geride bıraktık, Elazığ benim için çok anlamlı ve son derece özel bir il, Sayın Başkanımız Mehmet Ali Dumandağ bey ve yönetimi ile de uyumla çalışıp çeşitli projelerin içerisinde yer aldık, kendilerine sayın Başkanın nezdinde çok teşekkür ediyorum, Rize’nin Güneysu ilçesinde her Elazığlının bir kapısının olduğunun bilinmesini istiyorum” dedi.
Vali Yardımcısı Baydaş’ın veda ziyaretinde bir değerlendirme yapan Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ise; Vali Yardımcımız İhsan Selim Baydaş ile göreve başladığı gün itibarı ile uyum içerisinde çalıştıklarını, her konuda kendilerine yardımcı olunduğunu söyledi. Ziyaret için teşekkürlerini sunan Dumandağ, Baydaş’a yeni görev yeri olan Rize’nin Güneysu İlçe Kaymakamlığı görevinde de başarılar diledi.

Düzenleyen: Uğur Gürtürk

Bir Yorum Yazın