Dünya Devinden Selfie Telefonu

  • Haberin Tarihi: 5 Eylül 2014
  • Bu haber 1139 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Dünya Devinden Selfie Telefonu

Selfie çılgınlığı üretimlere de yansıdı

Dünyaca ünlü akıllı telefon üreticisi HTC firması, Desire 816 modelinden sonra orta seviyeye yeni bir Desire modeli daha ilave ettiğini duyurdu. IFA’da gösterilen HTC Desire 820 modeli, 5.5 inç’lik, plastik gövdeli bir telefon.

Desire 820 Özellikleri

Android işletim sistemli Desire 820’nin ilk göze çarpan özelliği, tasarımında tek ton renk yerine çift tonlu bir görüntüye yer vermesi. Telefonun ön kamerasında da geliştirmeler var. Desire 816’nın 5MP’lik ön kamerası, yeni telefonda 8MP’e yükseltilmiş. Yani net ve detaylı selfie’ler çekmek istiyorsanız, Desire 820 size göre olabilir.

Desire 820’nin arka yüzünde ise f/2.2 diyafram aralığına sahip 13MP’lik BSI kamera sensörü bulunuyor. Cihaz, HTC’nin fotoğraf geliştirme işlevlerini de üzerinde barındırıyor. Yani Live Makeup, Photo Booth ve Zoe Hightlights gibi işlevler, Desire 820’ye dahil edilmiş. Telefon, deklanşör düğmesini kullanarak peş peşe fotoğraf çekmenize, böylelikle aksiyon halindeki sahneleri yakalamanıza ve en iyi fotoğrafı seçmenize olanak tanıyor.

Eylül Ayı Sonunda Satışa Sunulacak

HTC Desire 820, bu ayın sonunda tüm dünyada satışa sunulmaya başlanacak. HTC, yeni telefonunun fiyatını henüz açıklamadı.

(yeniakit)

Anahtar Kelime: , , , , , ,

Bir Yorum Yazın