Mücahit Yanılmaz’dan Kutlama

  • Haberin Tarihi: 28 Ağustos 2014
  • Bu haber 1878 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Mücahit Yanılmaz’dan Kutlama

Recep Tayyip Erdoğan’a bu görevinin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Türkiye Cumhuriyeti’nin 12. Cumhurbaşkanı olarak yeni görevine başlayan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bu görevinin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Türkiye’nin artık yeni bir döneme girdiğini ve Cumhuriyet tarihinde ilk defa halkın oyuyla seçilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkesi için gece gündüz demeden çalışacağına inandıklarını ifade eden Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Ülkemiz 2023 hedefine daha emin adımlarla ilerlemektedir. Bugün Cumhur, Başkanını Çankaya Köşkü’ne taşımış ve her alanda ülkesini, milletini seven bir lider Cumhurbaşkanlığı makamına gelmiştir. Ülke insanı Cumhurbaşkanımızın Başbakanlık yaptığı dönemlerde ki hizmetlerini her zaman takdirle karşılamıştır.

Her alanda gelişen ve kalkınan bir Türkiye’yi Sayın Cumhurbaşkanımız inşa etmiştir. Gücünü milletten alan ve milletten başka vesayeti tanımayan, istikrarın mimarı, güçlünün yanında değil, halkının yanında olan Cumhurbaşkanımız eminim ki geleceğe yine damgasını vuracaktır.

Sadece ülkemizin değil tüm dünya mazlumlarının sesi olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni görevinin hayırlı olmasını diler, 7 yıldan beri bu görevi başarıyla yürüten 11. Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül’e şükranlarımı sunarım”.

Düzenleyen: Uğur Gürtürk

Bir Yorum Yazın